OBOZY WIOSNA 2019 ROZPOCZĘTE !!!

OBOZY WIOSNA 2019 ROZPOCZĘTE !!!
Pierwsze do boju ruszyły Panie z klasy o profilu policyjnym. Oj – sypnęło nam w tym sezonie płcią piękną. Będzie się działo.

WSZYSTKICH tych, którym odmówiliśmy organizacji ich obozu ze względu na brak miejsc SERDECZNIE PRZEPRASZAMY i ZAPRASZAMY na sezon JESIEŃ 2019. Zapisy ruszają już w MAJU. Jeżeli chcecie Państwo zapewnić sobie dogodny lub konkretny termin swojego obozu to PROSIMY o jak najwcześniejsze zabukowanie sobie miejsca i terminu.
FOLDER JESIEŃ 2019 jest w przygotowaniu. Otrzymacie go Państwo pocztą elektroniczną w miesiącu MAJ. Ceny bez zmian.
PONOWNIE INFORMUJEMY, że w cenach naszych obozów wliczone jest zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie) uczestników szkolenia. Cena nie obejmuje kosztów transportu na i z obozu.

UPRZEJMIE PROSIMY aby nie kierować do uzgodnień z nami swoich uczniów. Prosimy aby rozmowy w sprawie organizacji obozów prowadziły osoby dorosłe. Najlepiej nauczyciele lub Dyrektorzy.

OD 2019 roku nasze FOLDERY na dany okres będą do Państwa placówek wysyłane pocztą elektroniczną. Jeżeli nie chcecie Państwo otrzymywać od nas tej poczty prosimy o poinformowanie nas o tym również pocztą elektroniczną na nasz adres e-mail: kadetpl@op.pl

Komentowanie jest wyłączone